Szanowny Kliencie

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

Polityka prywatności Akceptuję

Nr produktu ekoskóra.2x7

Wybierz podstawowe parametry metki z formularza obok, aby zobaczyć podgląd oraz cenę.

Nr produktu ekoskóra.2x7

Parametry metki
Parametry
Materiał: ekoskóra
Wymiary: 20x70 mm
Kształt: prostokąt
Rodzaj: składana lub prosta
Liczba dziurek: 1, 2, 4 lub brak
Rogi: proste lub zaokrąglone
Kolor: do wyboru ze wzornika
Cena: zależna od liczby sztuk w zestawie
Liczba sztuk w zestawie: 10, 25, 50, 100, 200, 300, 500 lub 1000
Opis
Oferowane przez nas metki z ekoskóry tworzone są metodą grawerowania laserowego, co pozwala na odzwierciedlenie najdrobniejszych szczegółów grafik, jak i nadanie im dowolnych kształtów.
Każda metka po wyprodukowaniu jest ręcznie oczyszczana z pyłu, który powstaje przy grawerowaniu - dzięki temu jest od razu gotowa do użycia i nie zabrudzi rękodzieła.
Dzięki możliwości dodania swojego logo z pliku, każdy może stworzyć swój niepowtarzalny projekt. Jeżeli nie masz logo, wystarczy, że wpiszesz swój tekst a następnie wybierzesz czcionkę i dostosujesz rozmiar i ułożenie napisu. Zdecyduj czy i ile potrzebujesz otworów oraz jaki kształt rogów chcesz nadać.
Co istotne, cena jednostkowa metki zmienia się zależnie od liczby zamówionych sztuk - im więcej metek danego wzoru kupisz, tym mniej zapłacisz za pojedynczą sztukę.
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Agata Włodarczyk